Meist

 GreenCraft home majasid arendab inseneride tiim, kellel on aastate pikkune kogemus keeruliste puitstruktuuride tootmise alal. Meie majade disainimisel on pööratud erilist tähelepanu nii looduslikule puidule kui loomulikule valgusele, luues avara ja valgusküllase, looduslähedase, ruumi tunnetuse.

Kuna tahame inimesteni tuua põhjamaise metsa elujõudu ja päikesepaistet on arhitektuuriliselt iga maja disainitud sobima, nii loodusesse kui urbanistlikku linnakeskkonda olles samas nii modernsed kui tehniliselt läbimõeldud. Kõik meie GreenCraft majade konstruktsioonid toodetakse CNC tehnoloogial, suures, avaras ning kaasaegses tootmishoones, kus toimub igas tootmis etapis täielik kvaliteedikontroll.

GreenCraft home eesmärgiks on pakkuda kõrgeima kvaliteedi ja läbimõeldud planeeringutega maju, mille tootmises ning kokkupanemises ei ole tehtud järeleandmisi. Suudame pakkuda liimpuit karkassmaju, mis on, varustatud kaasaegseima kütte ja ventilatsiooni tehnoloogiaga ning 360 kraadise panoraamvaatega, mis laseb looduse ilu tuppa, olgu see ümbritsev männimets või taamal lainetav meri või hoopis kaugusesse paistev imeline loodusvaade, seda kõike saame võimaldada vaid kuni 7 kuuga.  Tänu 4-kordsetele pakettakendele on meie poolt pakutavate majade energiakulu madalam kui teistel analoogsetel majadel.

GreenCraft home kodud on kõigile, kes armastavad loodusest inspireeritud modernsust ja valgusküllasust!


Kodud, mis inspireerivad perekondi

Esimese või uue kodu ostmine on tõsine ja rahaliselt vastutusrikas otsus. GreenGraft home mõistab seda, mistõttu on nad loonud kodu, mis toetab peresid, mitte ei pane neid maja teenindama. Oma jätkusuutliku, kaasaegse ja vähese ressursiga kontseptsiooniga võimaldab see peredel keskenduda sellele, mis on tegelikult kõige olulisem – rahu, armastus, heaolu ja koosveedetud aeg.

Meie valiku ainuke teisaldatav maja. Stiilne, komapktne maja, mis sobib aastaringseks elamiseks. Torkab silma oma arhitektuuriliselt efektse välimusega. Ideaalne nädalalõpumaja või miks mitte igapäevaseks elamiseks nooruslikele inimestele.

Funktsionaalne väike maja, kus on kõik vajalik mõnusa kodu loomiseks. Antud majal on kolm erinevat majaplaani, seega võimalused endale sobiv ja õige leida, on hästi lahendatud.

Avatud planeeringuga maja projekteerimisel on pööratud suurt tähelepanu päevavalgusele, luues kergust ja avaruse tunde. Maja arhitektuur ja kuju võimaldavad majal kergesti sobituda linnakeskkonda või loodusesse.

Avatud planeeringuga maja projekteerimisel on pööratud suurt tähelepanu päevavalgusele, luues kergust ja avaruse tunde.  Maja arhitektuur ja kuju võimaldavad majal kergesti sobituda linnakeskkonda või loodusesse. 

Praktiline perekodu, kus on juba standardlahenduses olemas iga perenaise unistus suur köögi ala, majapidamisruum ja sahver! 

Arhidektuurselt kaunis ning funktsionaalne maja, mis on hetkel meie valikus ainus 2 korruseline maja, mille märksõnadeks on avarus, valgus, praktilisus.

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

2022 © GreenCraft home

KONTAKT INFO

GreenCraft OÜ
Reg kood 16504100
Paadi tee 3, Haabneeme alevik,
Viimsi vald 74001
Tel: (+372) 5661291

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2022 © WoodCraft home, kõik õigused kaitstud