GreenCraft home tootmine

GreenCraft Home maju toodetakse Lätis, Salaspils’is asuvas kaasaegses, 5000m2 tootmishoones. Maja elemendid valmivad nüüdiaegsetel tööpinkidel ja tööriistadega, mis tagavad tarindite ülima täpsuse ja minimeerivad inimteguri tootmis- ja paigaldustööde ajal.


Tootmise igas etapis toimub põhjalik kvaliteedikontroll. Tänu millele suudame pakkuda tippkvaliteediga majadele ka konkurentsivõimelist hinda.

GreenCraft home eesmärgiks on pakkuda kõrgeima kvaliteedi ja läbimõeldud planeeringutega maju, mille tootmises ning kokkupanemises ei ole tehtud järeleandmisi. Suudame pakkuda liimpuit karkassmaju, mis on, varustatud kaasaegseima kütte ja ventilatsiooni tehnoloogiaga ning 360 kraadise panoraamvaatega, mis laseb looduse ilu tuppa, olgu see ümbritsev männimets või taamal lainetav meri või hoopis kaugusesse paistev imeline loodusvaade, seda kõike saame võimaldada vaid kuni 7 kuuga.  Tänu 4-kordsetele pakettakendele on meie poolt pakutavate majade energiakulu madalam kui teistel analoogsetel majadel.

GreenCraft home kodud on kõigile, kes armastavad loodusest inspireeritud modernsust ja valgusküllasust!


Eksklusiivseim maja meie valikus, sobib suuremale perele või miks mitte ka eksklusiivseks kodumajutuseks, standardis kuulub siin iga magamistoa juurde oma vannituba!

Praktiline perekodu, kus on juba standardlahenduses olemas iga perenaise unistus suur köögi ala, majapidamisruum ja sahver! 

Äge maja, ägedatele inimestele! Maja mida saab standardis valida kas 3 või 4-toalisena.

Avatud planeeringuga maja projekteerimisel on pööratud suurt tähelepanu päevavalgusele, luues kergust ja avaruse tunde.  Maja arhitektuur ja kuju võimaldavad majal kergesti sobituda linnakeskkonda või loodusesse. 

Funktsionaalne väike maja, kus on kõik vajalik mõnusa kodu loomiseks. Antud majal on kolm erinevat majaplaani, seega võimalused endale sobiv ja õige leida, on hästi lahendatud.

JÄLGI MEID SOTSIAALMEEDIAS

2022 © GreenCraft home

KONTAKT INFO

GreenCraft OÜ
Reg kood 16504100
Paadi tee 3, Haabneeme alevik,
Viimsi vald 74001
Tel: (+372) 5661291

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2022 © WoodCraft home, kõik õigused kaitstud